Medzinárodná a vnútroštátna cestná kamiónová doprava

Prostredníctvom deviatich vlastných vozidiel renomovaných značiek VOLVO realizuje firma medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovarov podľa individuálnych potrieb zákazníka medzi štátmi Európskej únie, ale predovšetkým zo Slovenska do Španielska, Francúzska, Talianska, Belgicka, Holandska a i.

Snahou firmy Agroservice je profesionálny prístup ku konkrétnym prepravným úlohám. Cieľom všetkých zamestnancov firmy je plniť svoje úlohy k úplnej spokojnosti našich zákazníkov.

VOZOVÝ PARK:

Vozový park firmy Agroservice je v súčasnosti tvorený 9 návesovými súpravami. Vek týchto vozidiel je maximálne 5 rokov. Pozostávajú z ťahačov zn. VOLVO a 13,6 m plachtových návesov zn. KRONE a KÖGEL. Vnútorná výška týchto návesov je podľa typu 2,7 – 2,8 m s kapacitou 33 europaliet a nosnosťou do 24t. Poistenie prepravovaných tovarov v rámci EU je vo výške 8 mil. korún na jednu zásielku.

Cena za dopravu sa určuje dohodou v závislosti od vzdialenosti, hmotnosti a objemu tovaru, náročnosti na rôzne poplatky, colné konanie a pod. Po vyplnení nasledujúceho formulára Vám bude zaslaná cenová ponuka.

ZADANIE DOPYTU

Miesto nakládky
Miesto vykládky
Dátum nakládky
Celková hmotnosť
Popis tovaru
Firma
Kontaktná osoba
Telefón
Fax
E-mail
Poznámka
Vložte kód: »